בניית אתרים

, אכסון אתרים, אחסון אתרים, קידום אתרים, פיתוח תוכנה, עיצוב, קמפיין פרסום
בית » קידום אתרים » קידום אתרים

קידום אתרים

בניית אתר הינו שלב ראשוני בתהליך פרסום העסק ברשת האינטרנט, אך מיד לאחר הקמת האתר והעלאתו לאוויר אנו מצפים לראות כניסות לאתר, אך זה לא בא, מה קרה?


ברוב המקרים ברשת האינטרנט קיימים עוד עשרות אם לא מאות אתרים בתחום בו העסק שלכם פועל, רוב מנועי החיפוש אינם מודעים לכך שהאתר שלכם עלה לאוויר, ולכן אין סיכוי שתופיעו בתוצאות החיפוש, כמו כן גם אם עשיתם את המהלך הנכון ורשמתם את האתר שלכם במנועי החיפוש, אין זה אומר שהאתר שלכם יתחיל להופיע בעמוד הראשון, המלאכה רק החלה, ברוב המקרים האתר שלכם יהיה עוד אתר ברשת. על כן יש לבצע אופטימיזציה של התוכן ושל האתר למנועי החיפוש השונים.

מהי אופטימיזציה (Search Engine Optimization, או SEO)

רבים מהאנשים שמקימים אתר חדש ומעלים אותו לאוויר מתרגשים שלאחר כמה שבועות האתר שלהם מופיע בתוצאה הראשונה בעמוד הראשון כאשר הם מבצעים חיפוש עבור הביטוי המשקף את שם העסק שלהם, אל זו טעות לחשוב כי האתר שלהם כבר נמצא במצב טוב, היות ומספר האנשים שיבצעו חיפוש עבור שם העסק שלכם יהיה קטן לעומת מספר האנשים שיחפשו ביטויים הקשורים למקצוע בו אתם עוסקים.
לדוגמא אם יש לכם עסק לשיפוץ גגות ולעסק שלכם קוראים "גגות ישראל", מספר האנשים שיחשו את הביטוי "גגות ישראל" יהיה אפסי, אך מספר האנשים שיחפשו את הביטויים: "גגות", "תיקון גגות" וכיוב' הוא גדול פי כמה.
באופטימיזציה של אתר אנו מבצעים ניתוח מול הלקוח של הביטויים אשר אותם נרצה לקדם, נתאים את תוכן האתר לאותם ביטויים (כל עוד ביטויים אלה אכן משקפים את פועלכם), ונכניס קישורים מאתרים אחרים לאתר שלכם, כדי לקדם את האתר בתוצאות מנועי החיפוש, נשמע פשוט? ממש לא, התהליך הוא ארוך ומורכב, ותוצאות ניתן לראות לעיתים לאחר הרבה עבודה, כמובן תלוי בתחרות בשוק.


    לכתבה הבאה >

חזור אחורה